Energetikų diena kitaip

Nacionalinė Lietuvos energetikos asociacija sveikina visos Lietuvos energetikus su profesine švente, kuri skaičiuoja jau 128 metus nuo pirmosios elektros lemputės įžiebimo Rietave. Šie metai ypatingi, nes švenčiame kitaip nei įprastai, tačiau šiuolaikinės technologijos leidžia išlaikyti tradicijas pasveikinant vieni kitus.

NLEA prezidentas Mantas Mikalajūnas perduoda linkėjimus energetikams: „Su mūsų visų diena, energetikai! Nors šiandien negalime susitikti ir pasveikinti vieni kitų taip, kaip esame įpratę, tačiau juk sveikinimai gali būti ir virtualūs!” Kviečiame pažiūrėti sveikinimo įrašą iš skirtingų energetikos sektoriaus struktūrų atstovų. Nuorodą rasite čia.

Taip pat, energetikus entuziastus kviečiame į virtualią ekskursiją po Kauno hidroelektrinę, kuri šiemet švenčia 60-metų jubiliejų. Oficialus elektrinės gimtadienis – 1960-ųjų balandžio 18 d., kai pradėjo veikti ketvirtasis hidroagregatas ir buvo pasiekta projektinė 90 MW galia. Šia proga „Ignitis gamyba“ kviečia visus elektrinėje apsilankyti virtualiai ir pamatyti tai, ko paprastai čia vykstančiose ekskursijose nepavyktų išvysti. Nuoroda į ekskursiją rasite čia.