Kviečiame dalyvauti išmanosios energetikos hakatone (registracija iki rugsėjo 15 d.)

Ignitis grupė kartu su Lietuvos energetikos ministerija kviečia dalyvauti ir surasti geriausią energetikos idėją Lietuvai jau septintajame Išmaniosios energetikos hakatone, kuris įvyks š.m. rugsėjo 19-20 d.

Dviejų dienų trukmės išbandyme kviečiama į komandas susiburti įvairių sričių atstovus. Hakatono dalyviai bus kviečiami dalintis savo idėjomis ir kurti sprendimus susijusius su elektromobilių įkrovimo stotelių tinklu, paklausos valdymo paslaugomis, paskatomis gaminantiems vartotojams ir ieškoti sprendimų kitiems naujosios energetikos keliamiems iššūkiams. Be to, aktualias temas galės pasiūlyti ir patys hakatono dalyviai.

Kiekviena hakatono komanda sudaroma iš 6-8 narių, jai bus priskirtas inovacijų ekspertas, kuris nuolatos palaikys ryšį su dalyviais ir su jais dalinsis turimomis žiniomis.

Hakatono komandų darbus vertins iš energetikos ir verslo ekspertų suburta komanda, kurią sudarys tiek „Ignitis grupės“ specialistai, tiek įvairūs nepriklausomi specialistai bei Energetikos ministerijos atstovai. Išmaniosios energetikos hakatono nugalėtojams skirtas 2000 eurų dydžio prizinis fondas.

Registracijos nuorodą rasite čia.