Naujausia NLEA apžvalga: 2021-ieji energetikoje – iššūkių metai

Naujausia NLEA apžvalga: 2021-ieji energetikoje – iššūkių metai

Visame pasaulyje rekordiškai kilusios gamtinių dujų ir elektros energijos kainos kėlė nerimą ir vertė ieškoti sprendimų, leidžiančių amortizuoti nenumaldomą kainų augimą. Vis labiau augo vartotojų susidomėjimas atsinaujinančiais ištekliais ir investicijomis į aplinkai draugiškus bei taupyti leidžiančius sprendimus. Verslai vis intensyviau plėtojo vėjo ir saulės jėgainių parkus, augo buitiniam naudojimui skirtos saulės elektrinės bei nutolusių saulės parkų vartotojų skaičius.

Tuo tarpu energetikos sektorius vis daugiau dėmesio skyrė kovai su klimato kaita ir su tuo susijusiems sprendimams bei Lietuvos energetikos skaitmenizavimui. Tokius svarbiausius aspektus Nacionalinės Lietuvos energetikos asociacijos (NLEA) ekspertai išskiria kasmetinėje apžvalgoje.

Apžvalgoje rasite NLEA ekspertų paruoštą elektros energijos ir gamtinių dujų kainų dinamikos pristatymą, išsamią informaciją apie Lietuvos elektros sektoriaus laukiantį skaitmeninį virsmą – išmaniųjų skaitiklių diegimą, prasidėsiantį jau 2022 metais. Daug dėmesio skiriama ir klimato kaitai bei žaliosios energetikos sprendimams.

Susipažinti plačiau su Elektros energijos ir gamtinių dujų rinkų apžvalga galite čia.

Gero skaitymo!